Trening szosowy

TRENING SZOSOWY

INDYWIDUALNY

Trener

Marek Godlewski
tel 503 807 428

TERMINY

Treningi prowadzimy codziennie od 7.00 do 19.00

Nie odnaleziono wydarzeń!
zapisz się na wykład
DOSOKONALENIE JAZDY

trening szosowy

Indywidualny trening szosowy przeznaczony jest dla każdego, kto chce podnosić swoje umiejętności jazdy. Na początkowym etapie szkolenia nie ma znaczenia na jakim motocyklu jeździcie. Wszystkie techniki, które ćwiczymy na motocyklu mają dać Wam świadomość sterownia motocyklem i wyczucia zachowania się motocykla. 
System treningowy dostosowywany jest indywidualnie do poziomu uczniów. Każdy z Was zaczyna z innego poziomu i może skończyć na etapie, jaki ustali z trenerem.

Jak wyglada trening ?

Żeby zacząć, należy zapisać się na wykład z „Teorii i dynamiki jazdy”. Informacje o terminach znajdziecie na stronie głównej i w zakładce Aktualności. Wykład jest bardzo ważnym elementem szkolenia. W czasie 7 godzin dowiecie się: jak wygląda cały proces nauki, zrozumiecie nie tylko, jak działa motocykl, ale również, w jaki sposób świadomie możecie nim sterować. Informacje, które usłyszycie, będą powtarzane na zajęciach praktycznych. Wtedy będziecie mogli już zobaczyć i poczuć teorię w praktyce. Każdy element, jaki będziecie ćwiczyli, zostanie omówiony i pokazany przez trenera. Zobaczycie, że można wykonać wszystko to, czego od Was wymagamy. Zrozumiecie, po co i jak to zrobić.

najcześciej zadawane pytania

DLA KOGO ?

Zapraszamy każdego, kto posiada prawo jazdy kat. A i chce podnosić swoje umiejętności.
Treningi są indywidualne (trener i uczeń). Wszystkie zajęcia prowdzimy na odpowiednio przygotowanych motocyklach szkoły.

JAK DŁUGO TRZEBA SIE UCZYĆ 

Nie nauczymy Was świadomie jeździć w weekend, miesiąc czy rok. Cały proces treningowy to ok. 3 sezony pracy, podzielone na etapy. Każdy etap treningu kończy się indywidualnie rozpisanymi ćwiczeniami, które powinniście wykonać na własnym motocyklu. Wszystkie etapy treningów omawiane są na wykładzie..

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ TREINGI?

Treningi prowadzimy codziennie od 7.00 do 19.00. Sesje treningowe trwają 2 godziny.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ WYKŁADY?

Wykłady odbywają się w biurze PROMOTOR-a, od godziny 18.00 do ok. 1.00. Terminy ogłaszamy na bieżąco.

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ TRENINGI?

Treningi odbywają się na placu manewrowym ProMotor, na odpowiednio przygotowanych motocyklach szkoły.

CZY WARTO SIE UCZYĆ ?

Decyzja należy do Was. ProMotor nie reklamuje swoich usług, naszą wizytówką są przeszkoleni motocykliści. Szukajcie opinii i pytajcie. W sezonie pracujemy od 7.00 do 19.00 (nierzadko do 21.00). Zapraszamy na plac, możecie zawsze zobaczyć, jak to wygląda.

dlaczego treningi prowadzone są na motocyklach szkoły ?

To jedno z cześciej zadawanych pytań przed rozpoczęciem treningów. Głównymi powodami są:

BEZPIECZEŃSTWO

w razie upadku nasze motocykle są przygotowane tak, aby nie uszkodziły Waszych stóp, łydek i kolan

PRZYGOTOWANIE MOTOCYKLA

motocykle szkolene, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i specyfikacji technicznej łatwiej i szybciej pozwalają nauczyć się i zaobserwować ćwiczony element techniki

Plan treningowy

jest to przykładowy plan treningowy, może się on różnić w zależności od poziomu zaawansowania i indywidualnych predyspozycji Ucznia. 

WYKŁAD

Pierwszym elementem jest obowiązkowy dla każdego wykład z „Teorii i dynamiki jazdy„. 

WERYFIKACJA UMIEJĘTNOŚCI

Jest to bezpłatne spotkanie, które ma na celu ustalenie programu szkolenia. Na zajęcia przychodzicie w ubraniu motocyklowym i wykonujecie ćwiczenia omówione z trenerem.

ZAJĘCIA PRZYGOTOWAWCZE

Zajęcia przygotowawcze do głównych treningów. Mogą to być sobotnie lub niedzielne treningi (4 godz.) lub trening, który nazywamy TORowiskiem

TRENING GŁÓWNY

Trening z Trenerem,  4-5 spotkań po 120 min. Umawiamy się indywidualnie na 2-godzinne sesje treningowe. Cały system zapisów omawiany jest na wykładzie.

TRENING WŁASNY

Ćwiczenia są dokładnie omówione na koniec treningu indywidualnego z Trenerem. Uczeń otrzymuje dokładną instrukcję ile i jakich ćwiczeń wykonać, ile poświęcić czasu na każde z nich podczas danego treningu oraz ile treningów wykonać. 

KOLEJNE ETAPY

Następne etapy szkolenia to:  inne trajektorie pokonania zakrętu, sterowanie gazem i hamulcem, hamowanie w zakręcie,  omijanie przeszkód w złożeniach, hamowanie na różnych nawierzchniach i w różnym kącie złożenia itd.

CENNIK

WYKŁAD 200zł

Opłata jednorazowa,
płatne gotówką na wykładzie

zapisz się

ZAJĘCIA Z TRENEREM 150zł/h

 indywidualne zajęcia z trenerem na motocyklu szkoły .
Sesje treningowe trwają 2 godziny.

zapisz się na wykład z teorii i dynamiki jazdy

ZAPISZ SIĘ