Samochody osobowe

kursy prawa jazdy na samochód osobowy

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej
zapisz się

zapoznaj się z REGULAMINEM i wybierz kurs, który Cię interesuje i przejdź do jego szczegółów

Kategoria B

Kat. B uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dmc nie przekraczającej 3,5 t (z wyjątkiem autobusu lub motocykla), również z przyczepą o dmc nie przekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dmc zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5 t; mikrobusem, jeśli posiada do 9 miejsc siedzących; ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Wymagany wiek: skończone 18 lat (kurs można rozpocząć 3 m-ce przed ukończeniem 18 lat).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Katergoria B+E

Kat. B+E – (BE) uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dmc nie przekraczającej 3,5 t (z wyjątkiem autobusu lub motocykla), z przyczepą o dmc nie przekraczającej rzeczywistej masy własnej pojazdu ciągnącego. Prawo jazdy kat. B+E uprawnia również do kierowania traktorem oraz traktorem z przyczepą lub przyczepami (czyli kat. B+E daje również takie same uprawnienia, jak prawo jazdy kat.T). Wymagany wiek: skończone 18 lat. Dodatkowym warunkiem otrzymania prawa jazdy kat. B+E jest posiadanie prawa jazdy kat. B.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jazdy doszkalające

Ukończyłeś już kurs na samochód osobowy w innej szkole ale jeszcze nie czujesz się na tyle pewnie by iść na egzamin? Jazdy doszkalające są dla Ciebie