Motocyklowe

kursy prawa jazdy na motocykl

zapoznaj się z  REGULAMINEM i wybierz kurs, który Cię interesuje i przejdź do jego szczegółów

Nie odnaleziono wydarzeń!
zapisz się

Kategoria A

Kat. A – uprawnia do kierowania motocyklem oraz motocyklem z przyczepą lekką. WYMAGANY WIEK – skończone 24 lata (kurs można rozpocząć 3 m-ce przed ukończeniem 24 lat). Jeżeli kursant posiada prawo jazdy kat. A2 od co najmniej 2 lat, może rozpocząć kurs na prawo jazdy kat. A oraz przystąpić do egzaminu państwowego w wieku 20 lat.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Katergoria A2

Kat. A2 – uprawnia do kierowania motocyklem o mocy do 35 kW i stosunku mocy do masy 0,2 kW/kg, motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW. WYMAGANY WIEK – skończone 18 lat (kurs można rozpocząć 3 m-ce przed ukończeniem 18 lat).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kategoria A1

Kat. A1 – uprawnia do kierowania motocyklem o pojemności skokowej silnika nie przekraczającej 125 cm³, mocy nie przekraczającej 11 kW (14,95 KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg; motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15 kW . WYMAGANY WIEK – skończone 16 lat lat (kurs można rozpocząć 3 m-ce przed ukończeniem 16 lat)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Jazdy doszkalające

Ukończyłeś już kurs w innej szkole ale jeszcze nie czujesz się na tyle pewnie by iść na egzamin? Masz kategorię B powyżej 3 lat i chesz jeździć motocyklem 125 cm3? Jazdy doszkalające są dla Ciebie