Zimowe treningi kondycyjne
Strona główna » Doskonalenie jazdy » Zimowe treningi kondycyjne
Zapraszamy jesienia 2020


Dla kogo?

Dla każdego, kto chce zdobyć kondycję fizyczną, nauczyć się, jak utrzymywać koncentrację i jak rozwijać cechy, które potrzebne są do prowadzenia jednośladu z prędkościami dozwolonymi :)

Dla każdego, kto po sezonie motocyklowym chce utrzymać formę fizyczną, koncentrację i zdobyć następne umiejętności potrzebne do prowadzenia motocykla.


Jak wyglądają treningi?

Treningi zaczynamy każdego roku w pierwszy weekend listopada. Ćwiczymy do ostatniego weekendu marca. Podczas treningu wykorzystujemy techniki ze sztuk walki, jogi, żonglerki, zabaw psycho-fizycznych, akrobatyki, itp. Każdy z elementów treningu jest szczegółowo omawiany tak, żeby każdy wiedział, w jakim celu wykonuje ćwiczenia. Zajęcia odbywają się w profesjonalnych salach treningowych z matą.


Czy to prawda, że na treningach uczycie się, jak upaść z motocykla?

I tak, i nie. Poznajemy techniki padów. Ćwiczymy pady w kaskach i bez nich. Uczymy się, jak zachowuje się ciało, które "szlifuje" po asfalcie, jak zahamować rolowanie, jak zmienić kierunek i jak najszybciej wyhamować ruch ciała. Nie ćwiczymy upadków z motocykla, który fizycznie się porusza. Jednak poznanie zasad odpowiedniego ułożenia ciała, przećwiczenie różnych typów padów uratowało już wielu naszych uczniów od poważnych uszkodzeń ciała. Pytajcie i szukajcie opinii na temat tych treningów u motocylkistów, którzy od wielu lat z nami ćwiczą.


Jak się zapisać?

Wysłać formularz zgłoszeniowy.


Kontakt:

Marek Godlewski
503 80 74 28
marek.godlewski@pro-motor.plCopyright

© Copyright by ProMotor Nauka Jazdy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
created by divbox.pl

ProMotor Nauka Jazdy

ul. Daniłowskiego 2/4
01-833 Warszawa
tel. 022 423 30 33
biuro@pro-motor.pl