Treningi szosowe
Strona główna » Doskonalenie jazdy » Treningi szosowe
W sprawach treningów i weryfikacji proszę dzwonić do trenera. Kontakt do trenera, Marek Godlewski 503 80 74 28 (proszę nie dzwonić do biura). Przypominam, że najlepiej dzwonić w okolicy godzin nieparzystych lub po 21.00, proszę dzwonić w tzw. opór :)


Dla kogo?

Zapraszamy każdego, kto posiada prawo jazdy kat. A i chce podnosić swoje umiejętności.


Ważna informacja:

Treninigi są indywidualne (trener i uczeń). Wszystkie jazdy prowadzimy na odpowiednio przygotowanych motocyklach szkoły.


Jak wyglądają treningi?

System treningowy dostosowywany jest indywidualnie do poziomu uczniów. Każdy z Was zaczyna z innego poziomu i może skończyć na etapie, jaki ustali z trenerem.

Żeby zacząć, należy zapisać się na wykład z "Teorii i dynamiki jazdy". Informacje o terminach znajdziecie na stronie głównej i w zakładce Aktualności. Wykład jest bardzo ważnym elementem szkolenia. W czasie 7 godzin dowiecie się: jak wygląda cały proces nauki, zrozumiecie nie tylko, jak działa motocykl, ale również, w jaki sposób świadomie możecie nim sterować. Informacje, które usłyszycie, będą powtarzane na zajęciach praktycznych. Wtedy będziecie mogli już zobaczyć i poczuć teorię w praktyce. Każdy element, jaki będziecie ćwiczyli, zostanie omówiony i pokazany przez trenera. Zobaczycie, że można wykonać wszystko to, czego od Was wymagamy. Zrozumiecie, po co i jak to zrobić. Przed przystąpieniem do treningów praktycznych słyszymy pytanie: "dlaczego nie ćwiczymy na własnym motocyklu?". Po pierwszym dniu ćwiczeń już wiecie, że nie wykonacie takich zadań na swoim motocyklu. Z motocykli szkoły korzystamy również ze względów bezpieczeństwa: w razie upadku nasze motocykle są przygotowane tak, aby nie uszkodziły Waszych stóp, łydek i kolan.


Jak długo trzeba się uczyć?

Nie nauczymy Was świadomie jeździć w weekend, miesiąc czy rok. Cały proces treningowy to ok. 3 sezony pracy, podzielone na etapy. Każdy stopień treningowy kończy się indywidualnie rozpisanymi ćwiczeniami, które powinniście wykonać na własnym motocyklu. Wszystkie etapy treningów omawiane są na wykładzie.


Kiedy odbywają się treninigi?

Treningi prowadzimy codziennie od 7.00 do 19.00. Sesje treningowe trwają 2 godziny.


Jak wygląda przykładowy plan treningów?
  1. Wykład
  2. Weryfikacja umiejętności. Bezpłatne spotkanie w celu ustalenia programu szkolenia. Na zajęcia przychodzicie w ubraniu motocyklowym i wykonujecie ćwiczenia omówione z trenerem.
  3. Zajęcia przygotowawcze do głównych treningów. Mogą to być sobotnio-niedzielne treningi (2x2godziny) albo trening, który nazywamy TORowiskiem.
  4. Główne treningi: 4-5 spotkań po 2 godziny. Umawiamy się indywidualnie na 2-godzinne sesje treningowe. Cały system zapisów omawiany jest na wykładzie.
  5. Trening własny. Ok. 12-15 treningów ustalonych indywidualnie.
  6. Następne etapy szkolenia: hamowanie w zakręcie, omijanie przeszkód w złożeniach, hamowania na różnych nawierzchniach i w różnym kącie złożenia itd.

Czy warto się uczyć?

Decyzja należy do Was. ProMotor nie reklamuje swoich usług, naszą wizytówką są przeszkoleni motocykliści. Szukajcie opinii i pytajcie. W sezonie pracujemy od 7.00 do 19.00 (nierzadko do 21.00). Zapraszamy na plac, możecie zawsze zobaczyć, jak to wygląda.


Informacje

Wykłady odbywają się w biurze ProMotor-a, w poniedziałki od godziny 18.00 do ok. 1.00. Terminy ogłaszamy na bieżąco.
Cena wykładu: 200pln/osobę płatne gotówką na wykładzie.

Treningi odbywają się na placu manewrowym ProMotor.
Cena: 125pln/godzinę na motocyklu szkoły
Za wszystkie usługi otrzymujecie paragon na podstawie którego wystawiamy fakturę.

Kontakt:
Marek Godlewski
503 80 74 28
marek.godlewski@pro-motor.plCopyright

© Copyright by ProMotor Nauka Jazdy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
created by divbox.pl

ProMotor Nauka Jazdy

ul. Daniłowskiego 2/4
01-833 Warszawa
tel. 022 423 30 33
biuro@pro-motor.pl