Torowisko
Oferta nieaktualna. Wkrótce więcej informacji o nowej ofercie...


Dla kogo?

Treningi i jazdy po wyznaczonym torze na naszym placu są uzupełnieniem dla treningów na pełnowymiarowych motocyklach. Możecie też traktować jazdę na PitBike jako zabawę. Podsumowując, ta usługa jest dla wszystkich. Jazdę na PitBike proponujemy również kursantom, którzy jeszcze nie mają prawa jazdy.


Jak wyglądają zajęcia?

Na treningach i jazdach dowolnych wymagany jest pełny ubiór motocyklowy. Zastrzegamy też sobie prawo do odwołania zajęć z powodu pogody lub innych przyczyn obiektywnych.

Proponujemy Wam dwa rodzaje treningów: jazdy tzw. dowolne na naszym torze w 15 minutowych sesjach lub 3-godzinne treningi, które nastawione są na poprawianie techniki jazdy.

Przed sezonem oferujemy Wam jazdy tzw. dowolne. Będziemy ogłaszali na bieżąco terminy jazd na placu. Zapisujecie się u trenera na wybraną godzinę, podając ilość sesji. W czasie przerw w jeździe podpowiemy Wam, na co zwrócić uwagę w czasie jazdy, jak patrzeć i obierać optymalne trajektorie.

W sezonie, czyli od dnia, w którym zaczniemy codzienne szkolenia na placu, zmieni się nasza propozycja jazd dowolnych. We wtorki i czwartki od godziny 19.00 do zmroku udostępnimy Wam tor na placu. Będziemy też kontynuowali weekendowe jazdy w wybranych terminach. Treningi, które zaczniemy w sezonie, podzielone będą na 3 etapy. Każdy z nich trwa 3 godziny z minimalną ilością przerw:

1. Podstawowe ćwiczenia jazdy na PitBike - pozycja na motocyklu, pozycja w zakręcie, optyka zakrętu, wejście w zakręt na hamulcu, praca gazem i hamulcem w złożeniu, dynamiczna zmiana kierunku, trajektoria zakrętu i jej modyfikacje, itp.

2. Zaawansowany trening wybranych elementów techniki. PitBike to motocykl lekki i niski, dlatego możemy na nim bez obaw o kontuzję poćwiczyć elementy jazdy, które są dla Was trudne na pełonowymiarowych motocyklach. Poćwiczymy bardzo ciasne ósemki, kółka, dynamiczne zmiany kierunków, itd. Podczas jazdy na torze, wykorzystując nabyte umiejętności poćwiczymy taktykę jazdy: wyprzedzanie, zacieśnianie trajektorii w złożeniu, bardzo szybki pickup, gra psychologiczna w czasie walki na torze i inne.

3. Indywidualne treningi - ćwiczenia kilku połączonych elementów technicznych w sesjach bez przerw. Taktyka jazdy w dwójkach, trójkach i czwórkach na ustawionych elementach trajektorii i na torze.


Kiedy odbywają się treningi?

Przed sezonem - jazdy dowolne: terminy ogłaszamy na bieżąco na górze tej strony i w wydarzeniach na FB

Ceny: 100pln za cztery sesje po 15 minut, 70pln za 2 sesje po 15 minut. Jazda na swoim motocyklu po torze: 30pln za godzinę zegarową.

W sezonie: jazdy dowolne - wtorki i czwartki od 19.00 do zmroku. Treningi w trzech etapach, każdy trening po 3 godziny. Terminy będą ogłaszane na bieżąco.

Ceny: ogłosimy w sezonie


Jak zapisać się na PitBikeTorowisko?

Na wszystkie treningi i jazdy należy się zapisać przez formularz zgłoszeniowy, wysyłając @ na adres biuro@pro-motor.pl lub dzwoniąc pod numer 511 22 99 88


Lokalizacja PitBikeTorowiska - plac ProMotor

'Copyright

© Copyright by ProMotor Nauka Jazdy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
created by divbox.pl

ProMotor Nauka Jazdy

ul. Daniłowskiego 2/4
01-833 Warszawa
tel. 022 423 30 33
biuro@pro-motor.pl