Torowisko
Termin Torowiska:


Dla kogo?

Zapraszamy każdego kto posiada prawo jazdy kat. A. Każdy poziom zaawansowania. Szczególnie zaprszamy tych, którzy są po kursie na prawo jazdy. W bezpiecznych warunkach możecie zacząć uczyćsię, jak poprawnie jeździć w mieście i na torze.


Jak wyglądają zajęcia?

Treningi podzielone są na dwa etapy. Odbywają się na torze, który wymalowany jest na naszym placu. W zależniości od konfiguracji jaką ustawimy, tor ma + - 12 zakrętów.

ETAP 1:

Na treningach zapoznacie się ze wszystkimi podstawowymi elementami techniki jazdy, które pozwolą Wam na dynamiczne i bezpieczne pokonywanie pojedynczych zakrętów i sekwencji zakrętów.

Poćwiczymy pozycję w zakęcie, w czasie hamowania i w sekwencji zakrętów. Popracujemy nad odpowiedni timingiem hamowania w strefach zakrętu, czyli przed zakrętem i w złożeniu. Zapoznamy Was z optymalną trajektorią pokonywania zakrętu i sekwencji zakrętów. Potrenujemy wejście w zakręt na hamulcu, co pozwala na optymalny przejazd zakrętu i zapoznamy Was ze sposobami sterowania motocyklem w złożeniach (praca gazem i hamulcem na motocyklu w pochyleniu). Trening odbywa się na naszych motocyklach, jedna osoba na motocykl.

Oczywiście będzie też dużo zabawy i 4 godziny jazdy po zakrętach

ETAP 2

Dla tych, którzy byli na etapie 1 lub pracowali z nami na treninga PitBike

Zaczynamy od razu od przejazdu toru. Sprawdzimy nad czym należy popracować z każdym z Was.

Między seriami torowymi na placu rozstawiane będą ćwiczenia, które pozwolą na poprawienie elementów technicznych przed następną rundą na torze.

Cwiczenia to: praca nad poszerzaniem i zacieśnianiem trajektorii w złożeniu, praca hamulcem i gazem. Sterowanie motocyklem na zacieśnianiu i poszerzaniu, praca kierownicą i gazem. Dynamczna zmiana kierunków i inne ćwiczenia w zależności od indywidualnych potrzeb

Zakończymy Waszym i naszym ulubionym ćwiczeniem, czyli ścigankami w czwórkach, z objeżdzaniem bramek :)


Kiedy odbywają się treningi?

W wybrane dni weekendów, ogłoszenia terminów będą na górze strony i na FB.

Ceny: 400pln/4 godziny treningu na motocyklach szkoły


Jak zapisać się na Torowisko?

Na wszystkie treningi i jazdy należy się zapisać przez formularz zgłoszeniowy, wysyłając @ na adres marek.godlewski@pro-motor.pl lub dzwoniąc pod numer 503 80 74 28


Lokalizacja Torowiska - plac ProMotorCopyright

© Copyright by ProMotor Nauka Jazdy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
created by divbox.pl

ProMotor Nauka Jazdy

ul. Daniłowskiego 2/4
01-833 Warszawa
tel. 022 423 30 33
biuro@pro-motor.pl