Kursy warsztatowe
Strona główna » Doskonalenie jazdy » Kursy warsztatowe

Termin kursu: Część I: Część II:


Dla kogo?

Dla każdego, kto chce wiedzieć, jak działa motocykl, i jak o niego dbać.
Dla tych, którzy nie chcą często odwiedzać warsztatów, a jeżeli odwiedzają, to z własnej woli.


Jak wyglądają zajęcia?

Są to weekendowe kursy, które prowadzimy od listopada do końca marca. Spotykamy się o godzinie 9.00 i pracujemy do minimum 16.00 (18.00). Do16.00 powinniśmy przerobić główne tematy, rzadko jednak wyrabiamy się w tym czasie :) Dlatego możemy skończyć nawet o 18.30. Nie puścimy Was, dopóki nie powiemy i nie pokażemy Wam wszystkiego, co planowaliśmy.

Kurs składa się z dwóch części: teoretyczno-praktycznej (Część I) i typowo praktycznej (Część II). Na każdym etapie kursu macie kontakt z odpowiednimi podzespołami i układami motocykla. Nauczycie się wymieniać sprzęgło, odpowietrzać układ hamulcowy, wymieniać olej i płyny, diagnozować usterki, żeby nie dopuścić do większych awarii, wymieniać łożyska, uszczelniacze itp. Poznacie zasady, jak i czym smarować, co i gdzie wlewać, i jak wybierać odpowiednie produkty dostępne na rynku.Jeżeli cokolwiek jeszcze będzie Was interesowało, zostanie omówione. Po zapisaniu się na zajęcia poinformujemy Was jak się ubrać i jak przygotować się na każdą z części kursu.


Czy nauczę się sam naprawiać motocykl?

Nie możemy tego obiecać, wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji do pracy w warsztacie i Waszej wiedzy. Obiecać możemy tylko to, że poznacie zasady postępowania z motocyklem. Będziecie mieli większą świadomość tego, jak działa motocykl, i co kryje się w miejscach, które dotąd widzieliście tylko na rysunkach lub zdjęciach np. w zawieszeniu czy skrzyni biegów. Wiedza ta pozwoli Wam podjąć decyzję o tym, czy jesteście w stanie naprawić sami motocykl, czy zlecicie to fachowcowi. Jeżeli oddacie motocykl do warsztatu, to będziecie wiedzieli, jak wybrać taki warsztat i jak sprawdzić, czy usługa została wykonana prawidłowo.


Jak zapisać się na zajęcia?

Kliknąć na stronie w klawisz ZAPISY i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Pracownik odpowiedzialny za zapisy skontaktuje się z Wami.

!!! ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA TERMINU KURSU, JEŻELI NIE ZBIERZE SIĘ MINIMALNA ILOŚĆ OSÓB DO PRZEPROWADZENIA ZAJĘĆ NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE. !!!I

Lokalizację podajemy tylko uczestnikom kursu.
Cena: za każdą z części po 250 pln. Suma za dwie części 500 pln.


Kontakt:

Marek Godlewski
503 80 74 28
marek.godlewski@pro-motor.plCopyright

© Copyright by ProMotor Nauka Jazdy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
created by divbox.pl

ProMotor Nauka Jazdy

ul. Daniłowskiego 2/4
01-833 Warszawa
tel. 022 423 30 33
biuro@pro-motor.pl