Kursy warsztatowe
Strona główna » Doskonalenie jazdy » Kursy warsztatowe

Najbliższy termin kursu ogłosimy wkrótce...


Dla kogo?

Dla każdego, kto chce wiedzieć, jak działa motocykl, i jak o niego dbać.
Dla tych, którzy nie chcą często odwiedzać warsztatów, a jeżeli odwiedzają, to z własnej woli.


Jak wyglądają zajęcia?

Są to weekendowe kursy, które prowadzimy od listopada do końca marca. Spotykamy się o godzinie 9.00 i pracujemy do minimum 16.00. Do16.00 powinniśmy przerobić główne tematy, rzadko jednak wyrabiamy się w tym czasie :) Dlatego możemy skończyć nawet o 18.30. Nie puścimy Was, dopóki nie powiemy i nie pokażemy Wam wszystkiego, co planowaliśmy.

Kurs składa się z dwóch części: teoretyczno-praktycznej i typowo praktycznej, podczas któej macie kontakt z odpowiednimi podzespołami motocykla. Nauczycie się wymieniać sprzęgło, odpowietrzać układ hamulcowy, wymieniać olej i płyny, diagnozować usterki, żeby nie dopuścić do większych awarii, wymieniać łożyska, uszczelniacze itp. Poznacie zasady, jak i czym smarować, co i gdzie wlewać, i jak wybierać odpowiednie produkty dostępne na rynku.


Czy nauczę się sam naprawiać motocykl?

Nie możemy tego obiecać, wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji do pracy w warsztacie i Waszej wiedzy. Obiecać możemy tylko to, że poznacie zasady postępowania z motocyklem. Będziecie mieli większą świadomość tego, jak działa motocykl, i co kryje się w miejscach, które dotąd widzieliście tylko na rysunkach lub zdjęciach np. w zawieszeniu czy skrzyni biegów. Wiedza ta pozwoli Wam podjąć decyzję o tym, czy jesteście w stanie naprawić sami motocykl, czy zlecicie to fachowcowi. Jeżeli oddacie motocykl do warsztatu, to będziecie wiedzieli, jak wybrać taki warsztat i jak sprawdzić, czy usługa została wykonana prawidłowo.


Jak zapisać się na zajęcia?

Kliknąć na stronie głównej w baner z informacją o kursie, wypełnić formularz kontaktowy. Pracownik odpowiedzialny za zapisy skontaktuje się z Wami. Po otrzymaniu informacji wpłata na konto pełnej kwoty jest dla nas potwierdzenim zapisania się na kurs.

!!! ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA TERMINU KURSU, JEŻELI NIE ZBIERZE SIĘ MINIMALNA ILOŚĆ OSÓB DO PRZEPROWADZENIA ZAJĘĆ NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE. !!!I

Zajęcia prowadzimy w typowym warsztacie motocyklowym, lokalizację podajemy tylko uczestnikom kursu.
Cena: 450 pln.


Kontakt:

Marek Godlewski
503 80 74 28
marek.godlewski@pro-motor.plCopyright

© Copyright by ProMotor Nauka Jazdy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
created by divbox.pl

ProMotor Nauka Jazdy

ul. Daniłowskiego 2/4
01-833 Warszawa
tel. 022 423 30 33
biuro@pro-motor.pl